“Персі Джексон: 3″ – з’явиться на кіноекранах?

Логан Лерман підтвердив, що насправді нічого ще не втрачено, так що, цілком можливо, що прихильники саги про юного yапівбога побачать і третій фільм на кіноекранах!

Актор повідомив, що взагалі-то він підписав контракт на три фільми, так що якщо продюсерська компанія дасть кіно-стрічці зелене світло – він знову повернеться у франшизу, як Персі Джексон!

“Якщо треба буде зробити третій фільм – мене зобов’язує повернутися контракт, адже його-то я підписав на три фільми. Мені подобається цz сага. І мені до біса сподобалося знімати дві перші кінокартини! Ми здорово повеселилися!”

Минулого тижня поширилися безглузді чутки про те, що третього фільму не буде, розсіюючи їх, Логан Лерман відповідає: “Це просто вирвані слова і фрази з цілого контексту”.

“Насправді, я сказав, що нічого не знаю, відразу ж після другого фільму. Я просто нічого не чув про екранізацію третьої частини, от і все, власне. Якщо вони мені нічого не повідомляли – я думав, що це маловірогідно”.

Логану Лерману сподобалося знімати фільми про героя-підлітка – Персі Джексона, і він сказав, що з радістю б повернувся до цієї ролі, навіть якщо йому виповниться 30 років: “Нехай мені виповниться 30, я все одно б з радістю хотів повернутися до ролі Персі Джексона”.

logan_lerman