Гра Персі ДжексонГра «Percy Jackson and the Olympians: The Lightning Thief» на жаль не вийшла на консолі, як зазвичай виходять ігри за мотивами фільмів. Замість цього вона вийшла в жанрі RPG для Nintendo DS. Особливої популярності не досягла, але свою частку успіху вона отримала.

Сюжет фільму та гри ідентичні: звичайний хлопчик Персі Джексон дізнається, що він:
1. син бога морів – Посейдона;
2. винен у зникненні скіпетра Зевса.

Разом зі своїми друзями Аннабет і Гровером йому треба відшукати скіпетр.

Сама гра строго покрокова. Гравець обирає місце на карті, як правило позначене зірочкою, в якому знаходить завдання. Потім персонаж обмінюється парою фраз з суперником і переходить до бою. Кожен, хто знайом з будь-якою японською рольовою грою буде відчувати себе як вдома.
Гравець контролює загін з трьох осіб, роздаючи накази на кожному кроці. Вони можуть нападати, зцілювати, і використовувати команду в нападі. Приємною особливістю цієї гри є можливість використання сенсорного екрану, кожного разу, після нанесення критичного удару можна торкнутися екрана, щоб знизити збиток.

В цілому, бої виходять цікавими, і вимагають деяких роздумів, наприклад, коли доводиться обирати, використовувати сили для атаки, або для підняття морального духу загону, щоб була можливість на повну силу використовувати командну атаку. Очки досвіду нараховуються після кожного бою, дозволяючи гравцеві удосконалити будь-якого персонажа з групи.

Геймерам початківцям, може здатися , що гра розвивається дуже повільно, бо вона розрахована вцілому на бойові сцени, а досвідченим – що гра дуже легка, можна навіть сказати дитяча. Але, незважаючи на це, «Персі Джексон» гідний зайняти певну нішу на ігровому ринку.

Візуальні ефекти є достатніми для того, щоб вони сподобалися. Однак, трохи розчаровує те, що для одного і того ж персонажа багато однакових відображень, тобто під час різних дій ви будете бачити одну і ту саму картинку, навіть якщо ви використовуєте різні навички.

Музика написана досить добре і відповідає ситуації – під час битви швидка і напружена. Але звуки ударів і крики під час бою, дуже бідні. Персі звучить, так наче йому 30, а у багатьох жінок голоса такі, як у чоловіків які намагаються кричати жіночими голосами.

В цілому гра «Персі Джексон»– це приємна маленька розвага, глибоко зануритися у гру не вдасться, але бойова система досить цікава.


Персі Джексон та викрадач блискавок – Nintendo DS Геймплей (вiдео)


4 коментарі

ripli_ta Says:
березня 2, 2012 at 2:28 pm

Игра так себе.. Книга намного лучше. По жарну фентези очень даже неплохой уровень


mikola14 Says:
березня 16, 2012 at 2:08 pm

А есть на игру коды читы? Можно продавать компакт-дист с игрой 2 в 1.


gamator_xx Says:
січня 17, 2013 at 10:14 am

Сейчас очень много флеш-игр Перси Джексон, выкладывайте, чтобы люди могли скачать бесплатно!


Родіон Says:
травня 15, 2013 at 3:04 pm

а где игра то???


Залишити вiдгук/коментар