feed me

Рік Ріордан – Rick Riordan

Маргарет Макаллистер. «Урчін, син павшої зірки». Автор описує книгу, як «Шекспір і білки», що, ймовірно, вірно. Зустрічаються елементи «Гамлета» і «Макбета» змішані з фентезі, що зробило книгу популярною. Я насолоджувався читанням, і як автору, мені цікаво, що буде далі. Книга для середнього шкільного віку. І це ціла серія з 5 книг, серед них: «Урчін і Хоробре Серце», «Урчін і Спадкоємиця Туманного Острова» … Кому в житті тільки білок-воїнів не вистачало? Будь ласка!

Елізабет Костова. «Історик». Сучасний погляд на Графа Дракулу. Історія чимось нагадує мені «Код Да Вінчі», пронизаний екзотичною атмосферою небезпеки і романтики, змішана з таємницями і загадками. Але під кінець я зловив себе на думці: «Секундочку. Я не бачу сенсу ». Мотивація Дракули в кращому випадку схематична, вибори персонажів здаються нелогічними. Ось все, що я можу сказати. Почитайте, і вирішуйте самі. Моя порада: насолоджуйтеся читанням і не звертайте уваги на невідповідності.

Габріелла Зевін «Elsewhere». Ласкаво просимо в Інше Місце. Тут тепло, легкий вітерець, і пляжі чудові. Тут тихо і мирно. Цікаво подивитися на нові картини Пікассо? Пройдіть в один з музеїв Іншого Місця. Хочете поговорити з кимось про свої проблеми? Відвідайте сеанс психотерапії від Мерелін Монро. Інше Місце, це місце, куди потрапляє п’ятнадцятирічна Ліз Хол після смерті. Це місце так схоже на Землю, в той же час дуже відрізняється від неї. Тут Ліз буде молодіти, поки не перетворитися на немовляту і не повернеться на Землю. Але Ліз хоче, щоб їй виповнилося 16, а не 14 … знову. Вона хоче отримати права. Хоче закінчити школу і вступити до коледжу. Але вона змушена прожити життя, яке їй не до душі зі своєю бабусею, з якою тільки познайомилася. Як Ліз може покинути своє колишнє життя і прийняти нове? Чи є можливість, що наступне життя буде схоже на минуле?

Фантастичний, добре написаний молодіжний роман. П’ятнадцятирічна дівчина помирає і потрапляє в Інше Місце, де померлі молодшають, поки не стануть знову немовлятами для наступного життя. Книга читається легко, але вау – вона змусила мене переоцінити своє життя, сім’ю, любов. Потенційно тяжка для сприйняття врівноважується відмінним гумором. Безумовно рекомендую. Але у цієї книги є великий недолік. Судячи з усього, її немає російською мовою. І «Інше Місце» тільки моя фантазія, бо не знаю, як ще лаконічніше перевести Elsewhere.