feed me

Згідно практичної транскрипціїі фактичної вимови, правильним варіантом передачі імені є Рік Райордан.

Народився 5 червня 1964 року в американському місті Сан-Антоніо, штат Техас, в сім’ї вчителів. Його мати була митцемта музикантом, а батько ліпив статуетки – так що в цій родині завжди була творча атмосфера.

Рік закінчив вищу школу Alamo Heights в Сан-Антоніо. Працював редактором шкільної газети і зайняв третє місце в штаті на письменницькому конкурсі «Університету Міжшкільної Ліги».
Потім вирішив, що стане гітаристом і вступив до коледжу Північного Техасу – проте не закінчив його і перевівся в університет міста Остін. Тут він здобув дві вищі освіти, одна з історії, а інша – в області англійської мови.

Також зі шкільних років почалося його захоплення грецької і скандинавською міфологією. Свій перший літературний досвід Ріордан отримав в школі. У 13 років він написав оповідання і навіть мав намір його де-небудь надрукувати, однак передумав.

Під час навчання в коледжі Ріордан три роки займав пост художнього керівника в шкільному літньому таборі – і саме в цей час йому в голову прийшла ідея табору для напівкровок.

Перше місце роботи Ріордана – шкільний вчитель у місті Нью-Браунфельс в Техасі.

Після цього він з дружиною переїхав до Сан-Франциско і жили там протягом восьми років, працюючи викладачем у Presidio Hill School. Після народження двох синів – Хейлі та Патріка, Рік з родиною повернулися додому в Сан-Антоніо, де і проживає в даний момент. Протягом шести років він викладав в Сент-Мері Холл англійська та соціальні дослідження, для учнів 6-8 класів, а потім залишив викладання, щоб стати професійним письменником. Протягом усієї своєї вчительської кар’єри він практично завжди викладав міфологію, вона була улюбленим предметом, і цю любов він намагався прищепити своїм студентам.