feed me

Після того як Персі вигнали з декількох звичайних шкіл він потрапляє до приватної середньої школи-інтернату в Йенсі для важковиховуваних підлітків. Одного разу, під час шкільної екскурсії до музею Метрополітен, вчителька математики перетворюється на фурію і нападає на Персі. Нащастя поруч опинився викладач латині, який кинув йому ручку, що перетворилася на меч (це був грецький меч під назвою “Anaklusmos” або, “Швидка течія”) і Персі вдалося вбити фурію цим мечем. Після інциденту, всі роблять вигляд, ніби нічого не відбулося, і що вчителька, яка перетворилася на монстра ніколи не існувала в історії школи.

Через ці події Персі стає дратівливим і неуважним. Він сперичається з вчителями і погано вчиться, через що його не беруть на наступний рік у цю школу. Персі повертається додому і вони з мамою їдуть відпочиватина пляж Монтаук. Вночі, під час сильного урагану, до них приходить його найліпший шкільний друг – Гровер в образі сатира і каже, що їм загрожує небезпека. Саллі, Персі і Гровер намагаються врятуватися втечею, прямуючи до якогось літнього табору, про який мати зовсім нещодавно розповіла Персі, але їх переслідує Мінотавр, він наздоганяє їх практично біля дверей табору і забирає Саллі Джексондо Підземного царства.

Персі прокинувся на лікарняному ліжку цього самого табору після трьох днів безпам’ятства. Тут він дізнається, що його батько бог морів Посейдон, і сам він є напівбогом і може керувати водною стихією, а цей літній табір – це сховано від усього світу місто, де живуть напівкровки – діти грецьких богів яких народили прості смертні. У нього з’являється подруга – зарозуміла Аннабет, дочка Афіни, і приятель Лука, син Гермеса. Згодом виявляєтья, що боги Олімпу звинувачують його у викрадинні блискавок Зевса. Персі з друзями доведеться здолати багато труднощів щоб врятувати свою матір, світ і себе самого.

Персей Персі Джексон