feed me

Персі хоробрий, природжений лідер, і готовий ризикувати своїм життям, щоб врятувати друзів, незнайомців, а іноді і ворогів. Він саркастичний, розумний з почуттям гумору, у нього є характер, і він завжди тримає своє слово.Сааме цим Персі заслужив повагу всіх олімпійців, навіть Артеміди (яка сильно не любить чоловіків), Діоніса (який ненавидить більшість героїв), Аїда (який, як правило ненавидить людей) і Римляни таборуЮпітера (які зазвичай не довіряють грекам).

Тим не менш, він, безумовно, не ідеальний. Персі трохи запальний, у нього проблеми з контролем своїх емоцій, тому найчастіше він спочатку робить, а потім думає, через що постійно потрапляє в неприємності.

Аннабет Чейз каже, що його можна назвати розумною людиною, але іноді Персі не помічає очевидних речей, наприклад почуттів оточуючих його людей.

Незважаючи на це, він проникливий. Персі також може бути вередливим. Він не любить підкорятися і жити у будь-яких рамках.

Незважаючи на те, що Персі є лідером в таборі напівкровок він так само вважається головним порушником спокою.

Він ніколи не був одним з «крутих» дітей в класі, тому що завжди спілкувався із нібито «некрутими дітьми», такими як Тайсон або Гровер.

Персей Персі Джексон