Сьогодні День Народження святкує Джейсон Грейс, син Юпітера, претор 12-го легіону, заочний переможець титану Кріоса, блондинистий Супермен, заслужений очкарик фандомів, брат Талії Грейс, хлопець Пайпер Маклін і бро Персі Джексона.
Хлопцеві страшенно не пощастило з батьками, і в підсумку його прийомною сім’єю стали вовки Лупи, а пізніше Табір Юпітера. До 15-ти років він уже мав більше десятка рисок на своєму татуюванні, отримавши першу з них у віці приблизно 4-ох років (нагадуємо, що це дуже боляче). Джейсон був зарахований в п’яту когорту і зробив багато для поліпшення її зіпсованої репутації. А потім його викрала богиня Гера і начисто стерла йому пам’ять, що послужило початком всім відомої історії про героїв Олімпу. До речі, про те, що він народився першого липня, Джейсон дізнався тільки після зустрічі з сестрою Талією.
Так давайте побажаємо йому, щоб святкування цієї знаменної дати на цей раз пройшло набагато вдаліше, ніж той горезвісний день в Римі часів війни з Геєю… ну і постаратися не відрубитися під час свята. :)

art_11