Присвячується Міжнародному Жіночому дню.

Те, що мені дійсно подобається в дівчатах з ПД/ГО, вони не мають нічого спільного зі стереотипними уявленнями, які можна було б їм приписати.

Наприклад, Аннабет блондинка, яких часто представляють неймовірно тупими, але вона найрозумніша з усіх її братів і сестер і, можливо, в обох таборах.

Пайпер – наполовину черокі, корінна американка, а корінних американців часто зображують тими, хто “обіймає дерева”, єдиними з природою, любителями тварин і умілими мисливцями. Але Пайпер не дуже добре ладнає з тваринами, допомогла перемогти Мати-Землю (Гею), а ще вона вегетаріанка.

Хейзел – чорношкіра, а чорношкірих часто зображують такими, які розмовляють без угаву, галасливими, типовими мешканцями гетто, у яких погано з манерами і граматикою. Але Хейзел це маленький промінчик світла, їй стає погано, коли вона чує нецензурні вирази. Вона дуже ввічлива у спілкуванні і, напевно, найтихіша з усієї сімки.

Рейна – пуерториканка, їх часто представляють гучними любителями всюди пхати свого носа, але в дійсності Рейна поводиться тихо, вона організована, вміла, і кричить тільки тоді, коли командує військами або, може бути, під час суперечок з Аннабет з приводу бойової стратегії.

Рік створив не тільки сильних і прекрасних дівчат-підлітків, але також персонажів, які руйнують стереотипи і расові кордони.

Зі святом, дорогі дівчата! Ви прекрасні! :)

8marta