Перша – найвідоміша – саркастична, крива, хуліганська посмішка на всі випадки життя. Його ліва брова згинається, волосся розвіваються на вітрі й розкуйовджуються, і підозрюєш, що цей хлопець підпалив щось тільки тому, що він може. Вона весела і дратівлива, але забавна й пустотлива. Це посмішка людини, що крадеться серед ночі з приглушеним голосом і злими намірами. Це самовдоволення, коли робиш щось зовсім неправильно і знаєш, що це зійде тобі з рук. Це посмішка, якої не можна довіряти, але не можеш встояти.

smile_1

Друга менш популярна, щира, як і раніше злегка викривлена ​​посмішка. Вона м’яка і ніжна, але вона світиться з палаючою інтенсивністю. Це щастя ледачого океану й розрада материнської ласки. Це задоволення в чистому вигляді й вона зігріє вас до глибини душі.

smile_2

Але остання відрізняється, вона прониклива і з’являється дуже часто. Також викривлена, але занадто широка й дика. Вона супроводжується жорстким блиском в очах і суворим уривчастим сміхом. Вона садистська й темна. Це груба сила урагану. Це безжалісність хижака, що грає зі своєю жертвою. І вона завжди з’являється, коли він вбиває монстрів.

smile_3