Багатьом фанам подобається ідея “темного” Персі. Мовляв, Рік, повинен був краще розкрити цю сторону його характеру, особливо після “Будинку Аїда”. Але, якщо так подумати, в каноні було достатньо моментів, коли Персі показував свій темний бік характеру, або свою страшну силу, а до того ж – досить таки непогане вміння маніпулювати.
На доказ добірка таких моментів:
– в 12 років він переміг Ареса в рівному поєдинку після декількох тижнів тренування. Якщо це не доказ того, наскільки він лякаюче сильний і спритний, то ми не знаємо, що взагалі є доказом.
– коли трійця потрапила в пастку Крусті, Персі задурив голову цього хлопця, змусивши його лягти на ліжко, і відрубав йому голову.
– він зіграв на жадібності Харона і умовив його перевезти їх через Стікс.
– без тіні сумніву відрубав голову Медузи, а потім ще й послав її прямо на Олімп.
– в “Море Чудовиськ” він не віддавав сестрам грайям їх очей, поки не дізнався потрібну інформацію, фактично ризикуючи життями всіх в тому таксі.
– той момент в “Проклятті Титана”, коли він розлютився, і цілий струмок навколо нього закрутився в воронку, до чортиків налякавши всіх поруч, включаючи Талію.
– у віці 15 років він стратегічно розподілив сили табору для захисту Нью-Йорка і в принципі був прекрасним лідером.
– під час битви на мосту налякав усіх своїм сміхом.
– коли він боровся з Люком на лайнері, йому вдалося заговорити тому зуби і змусити зізнатися в отруєнні дерева Талії, коли весь табір спостерігав за цим через послання Іриди.
– в 14 років, відчуваючи страшний біль від розпеченої лави, він підірвав цілий вулкан.
– він вкрав поліцейську машину в “Сині Нептуна”, коли був волоцюгою.
– його “вовчий погляд” описувався як “не важливо, що ти про мене думаєш, я ще гірше”.
– він фактично змусив Гею підіграти йому і допомогти вибрати правильний посудину з кров’ю горгони.

А що ви можете додати?

art_7