Список людей, яких Персі Джексон дуже сильно налякав:

Кларисса, дочка Ареса, Змієвбивця: «Повір мені, час відплати близько. Одного разу він пошкодує. Чого я чекаю? Просто стратегія. Почекати відповідний момент, щоб вдарити. Я не злякалася, ясно? Якщо хтось стверджує інакше, я перерахую йому зуби». – Секретні матеріали (Інтерв’ю з Клариссою Ла Ру, дочкою Ареса).

Люк (Лука) Кастеллан: «Люк (Лука) злякався тебе, – вимовив голос Титана. – Його ревнощі й ненависть були потужними інструментами. З ними я зміг підкорити його. За це я тобі вдячний». – Лабіринт Смерті.

Сам Кронос: «Персей Джексон, – промовила одна з них.
– Так, – міркувала інша. – Я не розумію, чому він становить загрозу.
– Хто сказав, що він становить загрозу?
Перша Гесперида обернулася до вершини гори.
– Вони бояться тебе. Вони обурюються через те, що він не вбив тебе. – Вона показала на Талію ». – Прокляття Титана.

Ліней, член Ради Парнокопитних Старійшин: «Я не дуже сильно його штовхнув, але він виявився нестійким. Він впав на свою пухнасту дупу, потім піднявся на копита і втік з дзвоном». – Останній Олімпієць.

Аїд, цар Підземного світу: «Аїд проковтнув. – Слухай сюди, Джексон… – Він був безсмертним. Немає способу, яким я міг би вбити його, але богів можна поранити». – Останній Олімпієць.

Сам Фобос, бог страху: «Я не міг убити його. Він був безсмертним. Але по виразу його обличчя не скажеш. Бог страху виглядав наляканим». – Секретні матеріали (Персі Джексон і вкрадена колісниця).

Лео Вальдес: «У Лео тремтіли ноги. Те, як Персі подивився на нього, змусило його відчути те ж саме почуття, коли Джейсон викликав блискавку. За шкірі Лео пробігали мурашки, і кожен інстинкт в його тілі кричав: «Невдаха!». – Мітка Афіни.

Пайпер Маклін: «Пайпер здогадалася, що Персі не хотів заподіювати стільки шкоди, але його сердитий вираз обличчя змусив її якомога швидше покинути корабель». – Кров Олімпу.

– Навіть, чорт візьми, Аннабет Чейз: «З тих пір, як вона повернулася з Тартара, Аннабет розповідала Пайпер про багато кошмарів, які там відбувалися. На верхньому рядку: Персі, який контролює пари отрути і душить ними богиню Ахліс». – Кров Олімпу.

І не варто забувати:
– Як Персі виглядає, коли бореться: «Моє обличчя на картині було лютим – хоч і неспокійним – тому важко було говорити, хороший я чи поганий, але Рейчел сказала, що після битви я виглядав саме так». – Останній Олімпієць.

– Перше враження Хейзел про нього: «Потім вона зустріла Персі. Спочатку, коли вона побачила його, як шкандибає по дорозі зі старенькою на руках, вона подумала, що він, напевно, переодягнений бог. Хоч навіть він був побитий, брудний і сутулився від втоми, він випромінював ауру сили. У нього була відмінна зовнішність римського бога, з очима кольору морської хвилі й чорним волоссям, яке розвіваювалось на вітрі.

– Слова Гефеста про нього в «Лабіринті Смерті»: «Бог хмикнув. – Не такий могутній, так? Мене не проведеш. Ти, хлопець, син того, хто стрясає землю. Ти не знаєш, на що здатний».

– «Ніко покрутив свій срібний перстень у вигляді черепа. – Персі – наймогутніший напівбог, якого я коли-небудь бачив. Без образ, хлопці, але це правда. Якщо хто і може виживати, так це він, особливо якщо на його стороні Аннабет». – Метка Афіни.

– «Частиною їх проблем був Персі. Він бився, як демон, кружляючи по рядах захисників в абсолютно неортодоксальному стилі, котячись під ногами, рубаючи своїм мечем, замість того, щоб колоти, як римлянин, б’ючи по жителям табору плоскою стороною леза і в цілому викликаючи масову паніку». – Син Нептуна.

art_15