П’ять причин любити Пайпер Маклін (стаття з сайту readriordan.com).

Безстрашна войовниця. Герой Олімпу. Староста будиночку Афродіти. Переможець пісенного конкурсу Табору Напівкровок три роки поспіль. З огляду на її майбутню появу в “Палаючому Лабіринті”, немає кращого часу, щоб приділити увагу найзначущим моментам з життя Пайпер Маклін.

Набагато більше, ніж симпатичне личко

Ви могли б здивуватися, дізнавшись, що Пайпер Маклін, невимушена пацанка, яку не хвилює її зовнішність, є дочкою Афродіти – богині любові й краси. Ще більшим потрясінням для жителів будиночка Афродіти стала особистість її батька: всесвітньо відомої кінозірки Трістана Макліна. Незважаючи на популярність своїх батьків, або, можливо, завдяки їй, Пайпер рішуче відкидає любов своїх братів і сестер до пустопорожньої балачки і пліткам.

Злочинні починання

Пайпер благословенна здатністю чарівної мови – вона може використовувати свій голос, щоб змушувати людей підкорятися її наказам. Наприклад, вона змогла переконати продавця BMW відвести машину прямо з салону. Чи не заплативши. Це призвело до того, що юна Пайпер була відправлена ​​в Школу Джунглів для проблемних дітей, де вона познайомилася з Лео Вальдесом (сином Гефеста), вірним сатиром-захисником хедж і своїм майбутнім хлопцем Джейсоном Грейс (сином Юпітера). Або, принаймні, так вона думала.

Фальшиві спогади

Коли Пайпер добирається до Табору Напівкровок, вона спустошується, дізнавшись, що протягом трьох місяців, коли вона зустрічалася з Джейсоном, він знаходився під впливом ілюзії, породженої Туманом. На щастя, у двох напівбогів виникають взаємні почуття один до одного під час їх першого пошуку, пов’язаного із врятуванням тата Пайпер від гігантів Порфіріона і Енкелада. Згодом відносини Пайпер і Джейсона розвиваються природним чином. Якраз до того моменту, коли їм довелося битися за свої життя.

Завжди командний гравець

Слідом за її першим пошуком, Пайпер приєднується до Джейсона, Лео й інших чотирьох Героїв Олімпу в епічній битві з Матір’ю-Землею за долю світу. Озброєна своїм фірмовим кинджалом Катоптрісом, незрівнянними бойовими навичками і зачарованним співочим голосом, Пайпер грає життєво важливу роль в остаточному ураженні Геї. Крім того, вона зуміла налагодити мир між ворогуючими грецькими й римськими таборами напівбогів – те, чого ніхто ще не зміг домогтися за тисячоліття.

Невизначене майбутнє

Ми припускаємо, що в якийсь момент Пайпер вирішила відпочити від усієї цієї штуки з порятунком світу. В останній раз ми чули, що вона насолоджувалася нормальним життям в Лос-Анджелесі з Джейсоном і своїм батьком. Але тепер, коли її приятель Лео допомагає Лестеру Пападопулосу (АКА Аполлону в смертному виді) з його пошуками, з’ясовується, що Пайпер знову зануриться в напівбожественні турботи. З якими проблемами їй доведеться зіткнутися? Тим не менш, ви знаєте, що їй буде, що про це розповісти.

paper