Сайт readriordan.com взяв ексклюзивне інтерв’ю у Локі і його дружини Сігюн. Читаємо!

Ми почали нашу розмову з могутньою скандинавською парою, коли Локі відбував покарання, лежачи на підлозі печери і зв’язаний нутрощами його дітей. Сігюн тримала чашу над ним, рятуючи його обличчя від отрути змії, яка звисала зверху.

Молодші божества скасували б інтерв’ю. Але ці двоє? Вони профі.

RR.COM:
Доброго ранку, Локі й Сігюн. Спочатку ми повинні вам подякувати за те, що знайшли для нас час.
Локі: Повір мені, смертний, у нас в розпорядженні весь час світу.

RR.COM: Думаю, нашим читачам цікаво, чим ви недавно займалися. Але, з огляду на ваше становище…
Локі: О, ви можете написати, що справи у нас йдуть чудово. Саме так я і планував жити на схилі літ. Я навіть полюбив цю доброзичливу змію, що висить над моєю головою. Я називаю її Беатріс.

RR.COM: Сігюн, вам є що додати? Ви напевно сильно засмучені через вічне покарання вашого чоловіка, який обманом змусив Хьода вбити Бальдра, улюбленого сина Фрігге. Боги випотрошили ваших синів, і тепер ви застрягли тут, тримаючи цю чашу? Ваша рука не втомлюється?
Сігюн:
Локі: Здається, вам потрібно трохи краще підбирати фрази. Але не хвилюйтеся, вона не застрягла тут. Кожні пару годин вона повинна перевертати чашу. Її рука відпочиває, коли вона виливає її вміст мені на голову. А хто не любить, коли його поливають отрутою?
Говорячи серйозно, чому вона не може придумати кращу систему, ну я не знаю… ай! Фу! Швидше, жінка, поверни чашу на місце!

RR.COM: Локі ви використовували вираз “на схилі років”. Це часом не відсилання до Рагнарока, передбаченої смерті скандинавських богів?
Локі: Безумовно ні. Якщо ви забули, я більше не вважаюсь скандинавським богом. Дуже дякую, Один. Я буду боротися на іншій стороні.

RR.COM: Це може бути правдою, якщо я правильно пам’ятаю, в Рагнарок ви зустрінете свою смерть від руки Хеймдалля.
Сігюн: (легка усмішка)
Локі: О, та годі вам. Ви бачили цього типа? Я б подивився, як він спробує це зробити. Я не хвилююсь. Він буде дуже зайнятий селфі під час останньої битви.

RR.COM: І все ж, ясно, що ви персона нон грата в готелі “Вальхалла”. Ви ніколи не думали про наслідки, коли укладали союзи з йотунами проти богів?
Локі: Як би мені не подобалося проводити час з богами, доброта в моєму серці змушувала мене поклястися в вірності моїй справжній сім’ї – велетням. Я також ціную той факт, що їх основні покарання набагато менш жорстокі і незвичайні, ніж покарання богів.
Сігюн:
Локі: Ви знаєте, як то кажуть: кров густіша за воду. До речі кажучи, мені дуже, дуже потрібно скористатися вбиральнею. І все ж Фрігге вимагає, щоб хтось постійно залишався на цьому місці. Ви не проти підмінити мене на кілька хвилин, добре? Я обіцяю, що повернуся.
Сігюн: (люто трясе головою)

RR.COM: Це можна… Ви ж скоро повернетеся, так? У мене до вас ще багато питань…
Локі: Упевнений, що багато. Скоро побачимося!
Сігюн: (зітхає)

interviu