Дружба Ніко і Рейни, хедканони з тамблера.

– Ніко навчив Рейну як грати в Міфомагію, спочатку вона відмовлялася, мотивуючи це тим, що “це гра для гиків і ботанів”, а потім їй сподобалося, тому що Рейна хороший стратег і любить змагатися.
– Ніко попросив допомоги у Рейчел і Хейзел, і ті намалювали спеціальну дошку для Міфомагії з римськими іменами і назвами на ній, яку Ніко подарував Рейні на Різдво.
– Рейна на прохання Уїлла буквально сидить на ногах Ніко, не даючи йому вставати після важкої битви.
– Ніко повертається з Рейной в Пуерто-Ріко, де вона знову стикається з примарами своєї сім’ї. Їм ледве вдається прогнати їх геть. Після чого вони їдять в кафе морозиво.
– Через кілька тижнів після “Крові Олімпу” Ніко повертається в Табір і питає Рейну про те, що таке романтичні відносини, на що Рейна відповідає: “Звідки МЕНІ це знати?”.
– Ніко лютує, коли дізнається що хтось із колишніх соратників Октавіана потайки висловлюється проти примирення двох таборів. Рейні доводиться заспокоювати Ніко, вона кладе йому руку на плече і каже: “Шшш, цей тип того не вартий”.
– Практично будь-який новачок в обох таборах боїться їх окремо. А коли вони разом, та ще й посміхаються один одному – це вдвічі страшніше.
– Рейна занадто багато працює в Таборі, і Ніко вмовляє передати частину обов’язків Джейсону і Френку.
– Рейні не звикати, що Ніко несподівано з’являється позаду неї. Якщо хтось інший лякається, вона просто говорить “привіт” старому другові.
– Гра в захоплення прапора в Таборі, коли там гостює Рейна, перетворюється по суті в змагання, де половина табору захищають прапор, а Ніко, Рейна і армія піднятих їм скелетів його відбивають.

druzba