Походження прізвиська “Дядя Рік” це майже давня історія за мірками Інтернету. У 2013 році бразильські фани в Твіттері почали називати Ріка “Тіо Рік”, щоб висловити свою любов до нього, такий собі доброзичливий дядечко, який ніколи не з’являється без подарунка або сатиричного жарту. Це поняття набуло додаткового значення з роками і тепер вживається з великою любов’ю, а іноді навіть з ще більшим відчаєм. Ось п’ять класичних прийомчиків Дядька Ріка:

1) Дядько Рік ніколи не залишає нас наодинці з нашим життям.

Коли ми думали, що наше дитинство скінчилося з виходом останньої книги із серії “Герої Олімпу”, Рік повернув Персі у “Випробуваннях Аполлона”. А потім і в серії про Магнуса Чейза. Аїд би тебе забрав, Рік, ти змушуєш нас до цього повертатися!

2) Дядько Рік – експерт із пейрінгостворення.

Він створює пари, які ми любимо: Персі й Аннабет, Джейсон і Пайпер, Ніко і Уілл… Але потім він починає знущатися над ними! Чому Персі мав пропасти відразу після того, як нарешті почав зустрічатися з Аннабет? Чому Лео і Каліпсо сваряться у “Випробуваннях Аполлона”? Чому вони просто не можуть бути щасливі?

3) Дядько Рік троллить нас кліфгенгерами.

Найгірший з них був, коли Персі й Аннабет впали в Тартар в кінці “Мітки Афіни”. Ми змушені були чекати цілий рік, щоб дізнатися продовження. Ну блін!

4) Дядько Рік завжди піддає своїх героїв смертельній небезпеці.

Деякі з них, навіть ті, з якими ми виросли, не вижили. І ми ще змушені гадати, хто може померти в наступних книгах. Цього майже достатньо, щоб кинути читати. МАЙЖЕ.

5) Дядько Рік перетворив нас в фанів міфології, що проявляється в несподіваних місцях

Раптово ми здаємо всі наші тести з грецької міфології. Ми знаємо різницю між Діонісом і Бахусом. Ми можемо назвати імена як мінімум трьох єгипетських богів. Найгірше ситуації, коли ми до хрипоти сперечаємося з друзями з приводу образів Локі й Тора в фільмах Марвел.

rick_riordan