5 здібностей напівбога, які допоможуть вам пережити понеділок
Оригінал: https://www.readriordan.com/2017/11/02/demigod-powers-monday/

Прокинутися вранці в понеділок, особливо після веселих вихідних, може бути настільки ж складно, як зіткнутися з Мінотавром. Але якщо ви були благословенні божественним батьком, то у вас є цілий арсенал здібностей, щоб вказати понеділку, де його місце. Ось 5 таких здібностей в довільному порядку.

1) Сила Оракула Аполлона

Більшість людей не знають, які нові жахи чекають їх в понеділок. Завдяки здатності Аполлона бачити майбутнє, його діти гарантовано будуть краще за інших підготовлені до майбутніх випробувань. Вони також можуть дражнити своїх друзів загадковими пророцтвами про їхні долі. Тепер понеділок стає схожий на «веселілок».

2) Маніпуляція погодою Фрейра

Як говорить Алекс Фіерро, у Магнуса Чейза є «вся ця сонячно-тепло-доброзичлива фішка». Це тому, що Магнус – син Фрейра, скандинавського бога літа (крім усього іншого). Здатність створювати літній настрій в похмурий, зимовий день, очевидно підкуповує. Понеділок настане безсумнівно, а ось зима буде тимчасово припинена!

3) Швидкість Гермеса

Ми всі знаємо, як заманливо залишитися в ліжку в понеділок вранці, хоча б ще на п’ять хвилин. Якщо вам пощастило успадкувати супершвидкість Гермеса, ви зможете продовжити час сну, значно скорочуючи час, що витрачається на дорогу. Це тому, що Гермесів автобус/поїзд/велосипед/електричний скутер… рухається зі швидкістю звуку.

4) Єгипетське сховище в Дуаті

Дуат – це духовний світ, який існує за межами нашого земного виміру. Це обитель магії, богів, демонів і мертвих. Звучить як ідеальне місце, щоб надійно заховати телефон, ключі та гроші! Ви згодні, що немає нічого більш подразнюючого, ніж провести ранок понеділка, намагаючись знайти свій iPhone? Зберігання в Дуаті – це ваша відповідь!
Примітка: Картер і Сейді НЕ схвалюють такого способу користуватися Дуатом.

5) Смертельний транс Аїда

Ось здатність для тих, хто хоче взяти відгул на цілий день. Нащадки Аїда можуть впасти у сплячку, що робить їх “мертвими” протягом певного періоду часу, в залежності від того, скільки насіння граната Персефони вони споживають (1 насіння = 1 день). Ніякого осуду. Ми впевнені, що Ніко хоч раз в житті ковтав насіннячко, щоб уникнути понеділка.

5sposob