feed me

Глибоко під землею панує невблаганний, похмурий брат Зевса, Аїд. Повне мороку й жахів його царство. Ніколи не проникають туди радісні промені яскравого сонця. Бездонні прірви ведуть з поверхні землі в сумні володіння Аїда.

Ласкаво просимо на цікаву екскурсію до царства мертвих:
Підземне Царство Аїда

 
Паром Харона
Харон перевезе вас через річку Стікс на землю мертвих за невелику платню. Це шлях, яким більшість людей потрапляють до підземного царства. Більшість давніх греків ховали з монетою під язиком, щоб вони мали змогу розрахуватися з човнярем. Якщо ви зібралися у гості до Аїда, то беріть з собою золоту монетку, бо Харон кредиток не приймає.

Стіна Еребоса
Були створені для того, щоб тримати мертвих всередині, а всіх інших назовні. Це справжня залізна завіса.

Річка Стікс
Темна та могутня річка загадок, засмічена залишками зламаних мрій. Води Стікса можуть зробити вас невразливим як Ахілла, або мертвим як всіх інших. Якщо поклястися на річці Стікс, краще дотриматися обіцянки, бо сама богиня долі буде контролювати це.

Головні ворота з Цербером
Крізь головні ворота душі потрапляють до царства Аїда. Триголовий пес Аїда – Цербер, який стоїть на сторожі, впускає всіх бажаючих до підземелля, але нікого не випускає.

Судний павільйон
Ось тут починається найцікавіше. Три судді будуть розглядати усе твоє життя, і якщо воно було занадто грішним, то на тебе чекають вічні муки. Деяким щасливчикам вдається потрапити до Елізіуму. Більшості доведеться закінчити свої дні на полях Асфоделій, такий собі сумнівний втішний приз.

Поля Асфоделій
Велике поле жовтої трави та чорних дерев, де зовсім нічого робити. Це місце, де більшість душ проводять вічність – ті, хто був не достатньо поганим, щоб нести вічне покарання, але й не досить гарним для Елізіуму. Намагайся жити на повну, доки ти ще на землі, щоб не потрапити сюди!

Вхід до Тартар
Найглибше та найтемніше місце Підземного царства. Саме там у хаосі народжуються монстри, і саме сюди повертається їх дух, коли хтось вбиває їх на поверхні. Це також в’язниця, до якої потрапляють вороги богів.

Палац Аїда
Аїд мешкає у чудовому чорному обсидіановому (вулканічна гірська порода) палаці, який прикрашен зображеннями мертвих та ув’язненних воїнами-скелетами. Обов’язково відвідайте сади Персефони доки ви тут, але ні в коїм разі не намагайтесь скуштувати фрукт, звісно, якщо не плануєте залишитись тут назавжди.

Острів блаженства
Якщо ви найдобріша людина і Елізіум не достатньо гарний для вас, у вас є можливість переродитися. Якщо ви прожили три праведних життя підряд то потрапляєте на Острів блаженства – місце для героїв та святих.

Поля покарання
Уявіть собі найстрашніши тортури, а теперь уявіть що вони стали гіршими у десять разів, а потім уявіть, що ці тортури треба виносити вічність. Якщо ви були лихим все своє життя то у вас є всі шанси потрапити до поля покарання.

Міфологія. Боги, міфи, обряди