- Звідки ви берете імена для своїх персонажів?

– Більшість з них це просто імена, які я люблю — імена, які я думаю будуть звучати добре в книзі. “Персі” є скороченням від “Персея”, давнього грецького героя. Я знаю, що оригінальний Персей був сином Зевса, але, як пояснив у “Морі Монстрів”, мама Персі назвала його так, тому що Персей є одним з небагатьох героїв, який має щасливий кінець (у більшості версій).

Джексон – це ім’я, яке я завжди любив з багатьох причин. Я був вчителем історії Америки, коли писав “Викрадач блискавок”, тож я вчив про Ендрю Джексона і Томаса “Stonewall” Джексона. Мого діда звали Джек. Крім того, Джексоном звали мого героя в таємній серії дорослих книг, яку я почав писати в 1997 році, за зразком приватного детектива Джексон “Tres” Наварра. Я просто думав, що ім’я Персі буде добре звучати.

Аннабет – це ім’я, яке я вигадав. Я ніколи не знав нікого з ім’ям Аннабет, хоча з тих пір мені зустрічалися кілька шанувальників з таким ім’ям. Крім того, “Аннабет” пішло від “Аталанта”, найвідомішої грецького героїні, яка також описана як “світла дівчина-воїн з запеклими очима”.

Гровер? Не знаю. Я думаю, я дивився занадто багато передачу “Вулиця Сезам” в дитинстві. Деякі імена були обрані в пам’ять тим людям, яких я знав.
Місіс Доддс — це ім’я реальної місіс Доддс, яка викладала математику в школі, де я працював.
Пан Бруннер був учителем латини.
Коннор Столл, Тревіс Столл і Чарльз Бекендорф — всі мої колишні студенти.
У мене також були студенти Міранда і Ніко. Але як я казав, більшість імен я обираю, тому що вони просто добре звучать. Я також повинен бути обережним, щоб не мати занадто багато імен з тою ж самою першою буквою. Було б незрозумілим, наприклад, якщо ім’я кожного почалося з ‘S’ – Sam, Sean, Shaw, Sally и Susan.

imena