feed me
Лют/16

Історія
Хірон – сын Кроноса та Філіри. Мати, залишила його одразу ж після народження, бо не змогла прийняти його вигляд.

Хірон був розумним, цивілізованим, та добрим, багато хто поважав його за виключну мудрість. Саме цим він відрізнявся від своїх сородичів, томущо справжні кентаври славилися своєю дикість, пиятством та жорстокістю. До того ж Хірон був єдиним безсмертним кентавром. Він також відомий як наставник героїв, таких як Еней, Тесей, Ахіл, Ясон, Геракл та багато інших напівбогів.

Згідно міфам, Геракл випадково попав у нього отруєною стрілою, страждання від цього поранення були настільки нестерпними, що Хірон попросив богів подарувати йому смерть, а від свого безсмерття він відмовився на користь Прометея. Однак, як ми бачимо, це все неправда, так як Хірон живе і у наш час, та продовжує виховувати героїв. Як він сам сказав Персі, його життя продовжится стільки, скільки це буде необхідно богам.

Хірон у унизі «Викрадач блискавок»
Хірон видавав себе за вчителя латині містера Бранера. Він їздив у інвалідному візку, саме у ньому він ховав свою нижню частину тіла. У школі в Йенсі він з’явився для того, щоб наглядати за Персі та оберегати його. Одного разу під час екскурсії до музею на Персі, перетворившись на фурію, нападає вчителька математики. Нащастя містер Бранер був поруч, він кинув Персі ручку, яка перетворилася на меч, за допомогою саме цього меча Персі вдалося загнати фурію у Царство мертвих. Коли Персі потрапляє до лагерю напівкровок він дізнається, ким насправді є його вчитель містер Бранер.

Хірон завжди приділяв Персі багато уваги, і як вчитель латині містер Бранер і як кентавр Хірон – наставник героїв-полубогів.

Особистість
Хірон дуже гордится своїми учнями, а для тих у кого в сем’ї були проблеми, він намагається бути батьком (як наприклад, для Аннабет). Він буде захищати своїх підопічних від будь-якоїнебезпеки, навіть якщо буде знати, що нічим не зможе допомогти. Хірон також дуже вірить у Персі, він допомогає йому в навчанні навіть тоді коли не докінця впевненний, що Персі напівбог. Пізніше Хірон говорить Ясону, що дуже гордиться тим, яким став Персі. Йому подобається музика 40-х та 50-х років, а ткож пісні Френка Сінатри та Діна Мартіна.

Зовнішність
Хірон – кентавр середнього віку, нижня частина біла,має густі брови, карі очі та неопрятну бороду, яка взимку стає ще довшею. Але у фільмі, грі та коміксах його зображено з каштановою нижньою частиною.

Цікаві факти
Коли Хірон збирає напівкровок навколо себе, щоб пояснити правила гри «Захват прапора», він кричить на Ділана і Періс, щоб вони перестали дуріти. Хірона грає Пірс Броснан, молодших синів якого звуть Ділан і Періс.