feed me
Лют/20

До вашої уваги – найбільша колекція зображень героїв серії фантастичних романів американського письменника Ріка Ріордана, виконаних фанами з усього світу! Насолоджуйтесь! Чекаємо на ваші малюнки на тему «Персі Джексон» за адресою persi.com.ua@gmail.com

 

Комікс Персі Джексон
Ви читали книги i скорiш за все бачили фільм. Тепер занурте себе у захоплюючий, приголомшливий, і футуристичний світ графічного роману. Міфологічні монстри і боги Олімпу, схоже, виходять із сторінок підручників дванадцяти-річного Персі Джексон. І що ще гірше, він дуже сердиться на деяких з них. У Зевса було вкрадено скіпетр блискавки іПерсі є головним підозрюваним. Тепер він і його друзі мають всього десять днів, щоб знайти і повернути Зевсові його вкрадену власність та принести мир на войовничий Олімп. Найкращі художники об’єднали свої зусілля, щоб розповісти за допомогою малюнків історію про хлопчика,який повинен розкрити зраду більш могутню, ніж самі боги.
Iлюстрації головних героїв
Рік Ріордан не дивився фільм «Персі Джексон і Викрадач блискавки», щоб не спотворити своє уявлення про головних героїв. На офіційному сайті серії «PercyJackson & theOlympians» вони зображенні так, як повинні виглядати на думку автора. Чи збігається ваше уявлення про них з Ріковим? Це дуже легко перевірити – вгадайте хто де зображений.
Олімпійські боги за версією режисера Кріса Коламбуса
Загальновідомо, що значна частина успіху фільму залежить від вдалого підбору акторів. Кріс Коламбус, як справжній професіонал, задіяв у фільмі найвидатніших і найулюбленіших зірок Голлівуду. Пірс Броснан, Ума Турман, Шон Бін, Меліса Канакаредас та багато інших відомих імен, завдяки задуму талановитого режисера «засяяли на Олімпі».
Олімпійські боги за версією режисера Кріса Коламбуса

Олександра Даддаріо (Alexandra Daddario)

Народилася 16 березня 1986 року в Нью-Йорку, США. Її батьки працюють юристами. Олександра дебютувала в кіно в 2002 році в серіалі «Всі мої діти». Найбільш відома завдяки ролі Аннабет Чейз в серії фільмів про Персі Джексона