feed me

Аннабет Чейз дочка грецької богині Афіни і простого смертного Фредеріка Чейза подруга Персі Джексона. У фільмі її образ втілила Олександра Даддаріо.

Історія
Батько Аннабет, Фредерік Чейз, зустрівся з Афіною, коли вивчав історію в Гарвардському університеті. Афіна допомагала йому в навчанні, і згодом вони закохалися одне в одного. У 1994 році, Афіна вирішила зробити Фредеріку подарунок і послала йому дочку Аннабет. Як і всі діти Афіни дівчинка була дуже мудрою дитиною, але, не дивлячись на це, Фредерік не сприймав появу Аннабет як подарунок і попросив Афіну забрати дочку до себе на Олімп. Афіна відмовилася, сказавши, що герої мають бути виховані їх смертними батьками. Зрештою Фредеріку довелося взяти на себе обов’язок піклуватися про дочку.

Дитинство
Коли Аннабет було п’ять років, її батько одружився. У них з дружиною народилися два сини, Меттью і Боббі. Через те, що Аннабет була напівбогом її родина постійно піддавалася нападу монстрів, це служило причиною вічних скандалів у сім’ї. Мачуха не любила Аннабет і всім своїм виглядом показувала це. Тому в 7 років дівчинка втекла з дому. Протягом декількох місяців вона боролася з монстрами під наглядом своєї матері Афіни. Під час подорожі Аннабет зустріла Луку Кастеляна і Талію Грейс, яких спочатку прийняла за монстрів і вступила з ними в бій, проте потім вони подружилися, Лука навіть подарував Аннабет свій небесний бронзовий ніж. Вони подорожували разом поки їх не знайшов сатир Гровер і не доставив до табору напівкровок. Саме тут Аннабет відчула, що нарешті знаходиться вдома.

Характер
Хороший боєць, розумна, зарозуміла, з яскраво вираженою перевагою над іншими, боїться павуків, хороший друг. Стратег, володіє великими знаннями з архітектури, історії та давньогрецької міфології, добре розвинена слухова пам’ять. Як і всі напівкровки, страждає дислексією, проте любить читати. Її фатальна слабкість – гординя. Дуже подобається Персі Джексону. Сама вона теж любить Персі але не визнає цього, якщо в неї запитати.